Головна

/

Блог

/

NOA ресторан у Львові

NOA ресторан у Львові

А що ви знаєте про NOA ресторан?

Вишукані й екзотичні, поживні та водночас легкі страви японської кухні стали майже традиційними у нашій країні. Сьогодні легко ЗАМОВИТИ СУШІ з ікрою летючої риби або гостру локшину з морепродуктами. А прихильники здорового харчування вже давно занесли всі азіатські ресторани до списку місць з правильним харчуванням.

Заклади, де пропонують суші, завжди мають відвідувачів незалежно від часу доби. А кожна сучасна господиня намагається відтворити шедевр, який їй довелося скуштувати. Проте саме у ресторані можна відчути справжній дотик до культури Сходу й спробувати найсмачнішу їжу загадкової Японії.

Швидка доставка – це реально 

Враховуючи стрімкий ритм сучасного життя, більшість людей віддає перевагу обідам у закладах або, що ще привабливіше, їжі з доставкою. Послуга настільки актуальна, що майже кожен другий знає напам’ять телефон найближчого японського закладу. І якщо ми говоримо про NOA ресторан, тут варто зазначити кілька особливостей.

  1. Для зручності клієнтів заклад працює з самого ранку до дванадцятої години ночі.
  2. Доставка суші можлива по місту та області, при чому для кожного району передбачений свій час отримання замовлення.
  3. Ви можете розрахуватись будь-яким чином (готівкою, через термінал чи он-лайн ресурс) до або після отримання їжі.
  4. У ресторана НОА є безкоштовна доставка суші при замовленні від 300 грн. по місту.

Після довгого робочого дня ви бажаєте побалувати себе смачними та корисними стравами? Тоді сміливо користуйтесь доступною опцією. Суші та роли не лише сприятливі для організму, але й легкі, що найбільш актуально для вечері.

 Причини популярності доставки 

Замовити суші сьогодні здатен кожен. Доступна вартість та зручність сервісу цьому сприяють. А ще це досить комфортно, оскільки не потрібно стояти біля плити й вигадувати нові страви.

Доставка значно економить сили, ресурси та навіть кошти. Адже, щоб приготувати самостійно першокласні роли або суші, потрібно придбати багато дорогих інгредієнтів. Але не факт, що вийде саме так, як у професіоналів.

Нарешті, доставка – це гастрономічно вигідно, оскільки різноманіття японської кухні вражає уяву. Суші можна куштувати та замовляти нові, але сучасні сушисти знову вигадують рецепти. Тому азіатська кухня не набридає.

 Які можна замовити суші? 

У ресторані НОА представлена цікава колекція страв, серед яких є класичні роли та суші, а також авторські варіації: роли Абурі, Хот Філа, Фелікс, Боніто, Катана, Ронін тощо. Окрім цього, тут можна замовити сети на різну кількість персон.

НОА пропонує доставку не лише суші. Ви можете спробувати:

  • стартери у вигляді салатів, рисових чипсів, своєрідних гамбургерів з паровими булочками;
  • рамени з локшиною, м’ясом та морепродуктами;
  • WOK меню, у тому числі рисові страви, локшину з різноманітними додатками, смажені овочі;
  • Азіан WOK, що складається з колоритної та пряної їжі.

А для прихильників солоденького тут є класичний ягідний чізкейк, який за своїм складом повністю відповідає концепції закладу: легко, смачно та поживно.

Напишіть нам

+

Написати відгук

+

Вкажіть номер телефону та ім’я і ми перетелефонуємо вам

ПЕРЕТЕЛЕФОНУЙТЕ
+